Beraytek Bilgi Teknolojileri, 2015 yılında Konya’da kurulmuş olup kendi endüstriyel yazılım ürünleri ile bilişim ve teknoloji alanında gelişmeye devam eden ve bu doğrultuda ilerleyerek hizmetlerini ulusal bir düzeye taşımayı kendine amaç edinen bir kuruluştur.

Beraytek Bilgi Teknolojileri, bilişim sektöründe önemli kuruluşlara kaliteli ve güvenilir hizmet  vermek ve bulunduğu sektörde öncü bir firma haline gelmek amacıyla yoluna devam etmektedir. Bu doğrultuda kalitesini; ürettiği yazılım ürünleriyle ve başardığı hizmetlerle kanıtlayan Beraytek Bilgi Teknolojileri çağdaş teknolojinin bütün olanaklarına sahip, yenilikçi ve dinamik bir bilişim kuruluşudur.

Beraytek Bilgi Teknolojileri, bütün iş süreçlerini ve kaynaklarını etkin bir biçimde yönetmeyi amaçlar. Bu sebeple kalite odaklı ve kullanıcı dostu teknolojiler üreten kuruluş bilişim sektöründe gelişen teknoloji ile uyum sağlayabilen yapılar üretmektedir. Yeni nesil bilişim iş zekasına sahip bu teknolojiler kolay kullanılır ve üstün çözümleme yeteneklerine sahiptir.

Bilişim ve teknoloji sektöründe kaliteli hizmet vermek amacı ile çıktığımız bu yolda sektörde fark yaratan bir firma olarak yolumuza devam ediyoruz. Hizmet verdiğimiz tüm kurum, kuruluş ve kişilere göstermiş olduğumuz saygı, sadakat ve özveri sayesinde genişleyen bir müşteri portföyüne sahibiz.

Bizlere güvenen siz müşterilerimize, başarılarımızda pay sahibi olan tüm çalışanlarımıza ve çözüm ortaklarımıza Beraytek Bilgi Teknolojileri Yönetimi olarak bir kez daha teşekkür ediyoruz.